', 'auto'); ga('send', 'pageview');
Menu

Obiektywnie o Finansach

Ciekawe wiadomości z branży finansowej, newsy, analizy, rankingi, zestawienia, informacje o usługach finansowych, omówienie haczyków w promocjach oferowanych przez banki, SKOK-i, fundusze inwestycyjne

Getin Bank nadal hojnie płaci na koncie oszczędnościowym

maciejka51

Getin Bank utrzymał promocyjne warunki swojego konta oszczędnościowego. Oznacza to, że wciąż zarobimy na nim 3,4 proc. w skali roku, ale musimy wpłacić nowe środki.

Organizacja kontrolowana przez Leszka Czarneckiego uruchomiła XIX edycję oferty specjalnej konta oszczędnościowego „Na nowe środki”. W zamian za ulokowanie nadwyżki względem stanu z 2 kwietnia płaci aż 3,4 proc. w skali roku.

To druga najwyższa stawka na rynku. Więcej (3,5 proc.) płaci tylko... Getin Bank – w promocji dla nowych klientów. Inne dobre opcje dla swoich pieniędzy sprawdzisz tutaj.

 

>>otwieram konto oszczędnościowe w Getin Banku na 3,5% z ROR-em<<

 

Konto oszczędnościowe Getin Banku daje nieźle zarobić

 

W promocji „Na nowe środki” podwyższone odsetki przysługują dla oszczędności nie większych niż 400 tys. zł. Bonusowe oprocentowanie naliczane jest przez cztery miesiące (122 dni) od pierwszego wpływu nowych środków. A to powinno nastąpić najpóźniej 19 maja, gdyż do wtedy obowiązuje oferta specjalna. Standardowa stawka wynosi 0,85-1,25 proc. w zależności od wielkości zgromadzonej kwoty.

Promocyjne oprocentowanie konta oszczędnościowego Getin Banku na nowe środki

Przy wyliczaniu salda początkowego Getin Bank uwzględnia stan wszystkich produktów depozytowych klienta. W szczególności chodzi o: konta oszczędnościowe, lokaty, rachunki techniczne oraz IKE.

Poza zapewnieniem nowych środków trzeba spełnić dwa warunki:

  1. Posiadać lub otworzyć konto osobiste
    (np. Konto Proste Zasady, które jest darmowe po wykonaniu w każdym miesiącu jednej płatności kartą albo Blikiem na dowolną kwotę – w przeciwnym razie jego utrzymanie kosztuje 8 zł; ponadto zapewnia ono bezpłatne: przelewy, kartę debetową i wszystkie bankomaty w Polsce)
  2. Wyrazić i nie odwoływać zgód marketingowych.

Uwaga! Z tej edycji oferty „Na nowe środki” wykluczeni są posiadacze wspólnych rachunków oszczędnościowych oraz uczestniczy poprzednich wersji promocji, którym między 8 kwietnia a 19 maja kończy się czas naliczania bonusowych odsetek z nich wynikających.

Getin Bank prowadzi konto oszczędnościowe za darmo. Pozwala też na jeden darmowy przelew w miesiącu. Za każdy kolejny nalicza 9-zł opłatę.

Przypomnijmy, że pieniądze zdeponowane w instytucji kierowanej przez Artura Klimczaka podlegają ochronie BFG.

 

>>otwieram konto oszczędnościowe w Getin Banku na 3,5% z ROR-em<<

 


Maciej Kusznierewicz

© Obiektywnie o Finansach
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci