', 'auto'); ga('send', 'pageview');
Menu

Obiektywnie o Finansach

Ciekawe wiadomości z branży finansowej, newsy, analizy, rankingi, zestawienia, informacje o usługach finansowych, omówienie haczyków w promocjach oferowanych przez banki, SKOK-i, fundusze inwestycyjne

Konto oszczędnościowe Banku Millennium nadal ze stawką 2,7%

maciejka51

Bank Millennium uruchomił XIII edycję promocji „Nowe Środki na Koncie Oszczędnościowym Profit”. Dzięki temu utrzymuje się w rynkowej czołówce najwyżej oprocentowanych rachunków lokacyjnych.

Organizacja kontrolowana przez Banco Comercial Portugues po raz kolejny zdecydowała się przedłużyć promocyjne warunki Konta Oszczędnościowego Profit. Odsetki w wysokości 2,7 proc. w skali roku przysługują z zastrzeżeniem, że wpłacimy nowe środki, czyli spełnimy wymóg przyrostu salda względem tego z 30 marca.

 

>>otwieram konto oszczędnościowe w Banku Millennium wraz z ROR-em<<

 

Warunki promocyjnego oprocentowania Konta Oszczędnościowego Profit

 

Pozostałe parametry oferty specjalnej, z której mogą skorzystać wszyscy klienci bez względu na staż w banku, nie zmieniły się. Oznacza to, że wyższe oprocentowanie przysługuje im przez trzy miesiące (92 dni) od pierwszego wpływu nowych środków, co musi nastąpić do 25 maja.

Warunki promocyjnego oprocentowania Konta Oszczędnościowego Profit Banku Millennium

Uwaga! Obowiązuje limit salda objętego bonusową stawką. Tak jak wcześniej wynosi ono 100 tys. zł. Od nadwyżki organizacja, którą zarządza Joao Bras Jorge, nalicza 1,4 proc. Standardowe odsetki wynoszą 0,6-1,1 proc.

Powyższe warunki sprawiają, że konto oszczędnościowe Banku Millennium pozostaje w gronie najwyżej oprocentowanych na rynku. Na ich tle wyróżnia się dość wysokim limitem wpłat. Więcej na wysoki procent ulokujemy tylko w Getin Banku.

Przy wyliczaniu salda bazowego na potrzeby promocji Bank Millennium uwzględnia stan środków nie tylko na Koncie Oszczędnościowym Profit. Pod uwagę bierze również saldo na:

  • koncie osobistym,
  • innych rachunkach oszczędnościowych,
  • lokatach,
  • produktach strukturyzowanych,
  • rachunkach technicznych.

Posiadacz Konta Oszczędnościowego Profit ma prawo do jednego bezpłatnego przelewu wychodzącego w miesiącu. Za każdy następny zapłaci 7,5 zł.

Otwarcie rachunku wymaga też zawarcia umowy o ROR, np. Konto 360º. To ostatnie jest darmowe w utrzymaniu po zapewnieniu wpływu min. 1 tys. zł w miesiącu i wykonaniu kartą albo Blikiem jednej transakcji bezgotówkowej w miesiącu. Spełnienie tych warunków umożliwia też bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju.

 

>>otwieram konto oszczędnościowe w Banku Millennium wraz z ROR-em<<

 


Maciej Kusznierewicz

© Obiektywnie o Finansach
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci