', 'auto'); ga('send', 'pageview');
Menu

Obiektywnie o Finansach

Ciekawe wiadomości z branży finansowej, newsy, analizy, rankingi, zestawienia, informacje o usługach finansowych, omówienie haczyków w promocjach oferowanych przez banki, SKOK-i, fundusze inwestycyjne

Alior Bank przedłuża promocję KMO, ale na gorszych warunkach

maciejka51

To już szósta odsłona oferty specjalnej Konta Mocno Oszczędnościowego Alior Banku. Dzięki niej nadal można zarobić 2,7 proc., wpłacając nowe środki. Lecz zaszły dwie niekorzystne dla klientów zmiany.

Rozpoczęła się kolejna edycja promocji Konta Mocno Oszczędnościowego Alior Banku. To, co najważniejsze dla klientów, czyli wysokość oprocentowania, pozostało na tym samym poziomie. Jednak nie obyła się bez nowości, które nie są dobre dla klientów.

 

>>chcę otworzyć Konto Mocno Oszczędnościowe na 2,7%<<

 

Konto Mocno Oszczędnościowe Alior Banku ze stawką 2,7%

 

Przypomnijmy więc, że w zamian za nowe środki, ale nie więcej niż 100 tys. zł, organizacja kierowana przez Krzysztofa Bachtę płaci 2,7 proc. w skali roku. Standardowa stawka wynosi 0,89 proc. (WIBID 1M – 0,55).

Nowa promocja Konta Mocno Oszczędnościowego Alior Banku

W tej promocji jako nowe środki traktuje się nadwyżkę względem stanu z 8 marca. Przy wyliczania salda początkowego bank uwzględnia saldo na kontach osobistych, oszczędnościowych i lokatach w złotówkach i walutach.

Podwyższone oprocentowanie przysługuje przez trzy miesiące od pierwszego wpływu nowych środków. Promocja trwa do 24 kwietnia.

I to są właśnie dwie niekorzystne zmiany. Dotychczas bonusowe odsetki Alior Bank naliczał przez cztery miesiące.

Znacznie dłużej dostępna była także oferta specjalna konta oszczędnościowego. Obecna trwa sześć tygodni. Jej poprzednia odsłona obowiązywała przez siedem tygodni. Promocja z listopada trwała przez dziewięć tygodni. Natomiast przed rokiem było to 11 tygodni.

 

>>chcę otworzyć Konto Mocno Oszczędnościowe na 2,7%<<

 

Konto oszczędnościowe bez otwierania ROR-u

 

Konto Mocno Oszczędnościowe można otworzyć bezOtwieranie konta w Alior Banku poprzez wideoweryfikację konieczności zawierania umowy o ROR (to jeden z nielicznych takich rachunków na rynku). Zrobić to można np. przelewem autoryzacyjnym albo podczas wideoweryfikacji. Jest też opcja z kurierem i w oddziale.

W takim układzie posiadaczowi rachunku przysługuje jeden darmowy przelew w miesiącu. Za każdy następny zapłaci 8 zł. W wariancie z kontem osobistym wszystkie transfery wewnętrzne są bezpłatne.

 

>>chcę otworzyć tylko Konto Mocno Oszczędnościowe na 2,7%<<

 


Maciej Kusznierewicz

© Obiektywnie o Finansach
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci