', 'auto'); ga('send', 'pageview');
Menu

Obiektywnie o Finansach

Ciekawe wiadomości z branży finansowej, newsy, analizy, rankingi, zestawienia, informacje o usługach finansowych, omówienie haczyków w promocjach oferowanych przez banki, SKOK-i, fundusze inwestycyjne

Najładniejsza polska karta płatnicza 2018 r.

maciejka51

Internauci takie miano przyznali plastikowi BOS-iu z motywem na 100-lecie odzyskania niepodległości. Eksperci postawili na instrument SGB-Banku.

Podczas XI Konferencji Central European Digital Payments, na której spotykają się przedstawiciele środowiska nowoczesnych płatności, wybrano m.in. najładniejsze karty płatnicze 2018 r. W konkursie wzięły udział plastiki wydane do 31 października przez rodzime instytucje.

 

Spółdzielcy też mają atrakcyjną ofertę kart płatniczych

 

W szranki stanęło dziewięć nośników zgłoszonych przez pięć organizacji: Bank Ochrony Środowiska, Credit Agricole, Eurobank, Poznański Bank Spółdzielczy i SGB. Jak co roku przyznawano dwa wyróżnienia.

Tytuł najładniejszej polskiej karty płatniczej 2018 r. otrzymali:

 1. W głosowaniu internautów
  Najładniejsza polska karta płatnicza 2018 r. BOŚ

  BOŚ – za kartę debetową z wizerunkiem nawiązującym do 100. rocznicy odzyskania niepodległości (dostępna w ośmiu wzorach, w tym ze złotym orłem);
  koszty: obsługa – 6 zł (lub 0 zł – przy obrotach na min. 300 zł), wszystkie bankomaty krajowe za darmo, brak usługi cashback.
 2. W głosowaniu jury:
  Najładniejsza polska karta płatnicza 2018 r. SGB

  SGB-Bank – za kartę debetową „Młodzieżowa” (dostępna w czterech wzorach)
  koszty: obsługa – 5 zł (lub 1,5 zł – przy obrotach na min. 500 zł), obce bankomaty – 5 zł, cashback – 1,5 zł.

 

Za najlepszy lojalnościowy instrument płatniczy 2018 r. uznano kartę kredytową Banku Spółdzielczego we Wschowie (zrzeszony w SGB).

Karta kredytowa BS Wschowa Unia Leszno

W praktyce jest to plastik co-brandowy z funkcja płatniczą i identyfikacyjną, gdyż działa również jako stadionowa karta kibica zintegrowana z systemem klubu. Zdobią go barwy i herb 16-krotnego (i aktualnego) mistrza Polski na żużlu – Unii Leszno.

Operatorem wszystkich nagrodzonych nośników jest Mastercard.

 


Maciej Kusznierewicz

© Obiektywnie o Finansach
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci