', 'auto'); ga('send', 'pageview');
Menu

Obiektywnie o Finansach

Ciekawe wiadomości z branży finansowej, newsy, analizy, rankingi, zestawienia, informacje o usługach finansowych, omówienie haczyków w promocjach oferowanych przez banki, SKOK-i, fundusze inwestycyjne

Konto oszczędnościowe Getin Banku nadal najlepsze

maciejka51

Organizacja kontrolowana przez Leszka Czarneckiego przedłużyła promocję, w ramach której płaci na rachunku oszczędnościowym aż 3,5 proc. z bardzo wysokim limitem salda. Żaden bank nie oferuje więcej.

Dziś (24 grudnia) rozpoczęła się kolejna edycja promocyjnego oprocentowania środków ulokowanych na koncie oszczędnościowym Getin Banku. Jej warunki nie zmieniły się, zatem wciąż jest to najlepsza opcja na rynku (porównaj je z innymi rachunkami w naszym rankingu).

 

Konto oszczędnościowe Getin Banku na 3,5% – warunki

 

Przypomnijmy, że stawka 3,5 proc. z limitem salda 400 tys. zł dotyczy nowych środków. Teraz chodzi o nadwyżkę w stosunku do stanu produktów oszczędnościowych z 20 grudnia. Przy wyliczaniu salda początkowego Getin Bank uwzględnia: rachunki oszczędnościowe, lokaty, rachunki techniczne do zakładania lokat oraz IKE.

Konto oszczędnościowe Getin Banku na 3,5% nowe środki

Podwyższone odsetki naliczane są przez trzy miesiące od pierwszego zasilenia nowymi środkami. Oferta dostępna jest do 13 stycznia. Standardowy kupon to 0,85-1,25 proc. w zależności od wielkości oszczędności.

Prócz nadwyżki salda warunkami uzyskana wyższego oprocentowania są:

 1. Posiadanie konta osobistego (jest darmowe po wykonaniu jednej płatności kartą albo Blikiem na dowolną kwotę)
 2. Wyrażenie zgód marketingowych.

Uwaga! Podobnie jak w poprzednich edycjach również z tej odsłony promocji wykluczeni są posiadacze wspólnych kont oszczędnościowych oraz uczestniczy poprzednich wersji oferty, którym w okresie obowiązywania tej promocji kończy się czas naliczania bonusowego oprocentowania.

 

>>otwieram konto oszczędnościowe w Getin Banku na 3,5% z ROR-em<<

 

Konto oszczędnościowe 3,5% z roczną gwarancją

 

Nowi klienci mogą połączyć promocję na nowe środki z ofertą „bonus za aktywność”. W tym przypadku na koncie oszczędnościowym zyskuje się 3,5 proc. przez rok do kwoty 10 tys. zł.

W tym celu należy otworzyć ROR i zasilać go min. 1 tys. zł miesięcznie. Trzeba również wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Ta promocja dostępna jest do 28 lutego.

 

>>otwieram konto oszczędnościowe w Getin Banku na 3,5% z ROR-em<<

 


Maciej Kusznierewicz

 

Komentarze (2)

Dodaj komentarz
 • Gość: [kaja] *.ssp.dialog.net.pl

  No ciekawa jestem bardzo jak ta cała sytuacja z getinem się rozwinie, ale ja mam zamiar na tych lokatach zarobić.

 • maciejka51

  @kaja
  Ostatnio Getin nieco zredukował oprocentowanie e-Lokaty na nowe środki. Nie można jej też zerwać bez utraty odsetek. Może to świadczyć o poprawie sytuacji kapitałowej. Polecam też lekturę tekstu o Idea Banku w tym samym kontekście:
  bank24.blox.pl/2019/01/Idea-Bank-chyba-ugasil-pozar-1.html

© Obiektywnie o Finansach
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci