', 'auto'); ga('send', 'pageview');
Menu

Obiektywnie o Finansach

Ciekawe wiadomości z branży finansowej, newsy, analizy, rankingi, zestawienia, informacje o usługach finansowych, omówienie haczyków w promocjach oferowanych przez banki, SKOK-i, fundusze inwestycyjne

Konto Idealnie Proste w Idea Banku na 3,2%

maciejka51

Co prawda na nowym koncie oszczędnościowym korzystnie ulokujemy tylko 20 tys. zł, ale regulamin dopuszcza otwarcie trzech rachunków. Posiadacze większych kwot też nie powinni narzekać. Oferta adresowana jest do wszystkich klientów.

Znany z najlepszych lokat Idea Bank wprowadził do oferty nowe konto oszczędnościowe z bardzo atrakcyjnymi stawkami promocyjnymi. Co istotne, z propozycji mogą skorzystać wszyscy klienci – wystarczy, że uzyskają dostęp do bankowości elektronicznej organizacji kierowanej przez Tobiasza Burego.

 

>>otwieram Konto Idealnie Proste na 3,2% z lokatą<<

 

Świetne konto oszczędnościowe bez ROR-u

 

Konto Idealnie Proste w Idea Banku ze stawką 3,2%Standardowe odsetki na Koncie Idealnie Prostym wynoszą 1,1 proc. Jednak do 30 grudnia stosowane jest promocyjne oprocentowanie. Dla salda do 20 tys. zł wynosi ono aż 3,2 proc. w skali roku. Również dla progu do 200 tys. zł kupon, jak na obecne realia, jest relatywnie wysoki, gdyż wynosi 2,5 proc. Obecnie więcej płaci tylko Getin Bank (szczegóły w listopadowym rankingu kont oszczędnościowych).

Uwaga! Jeśli zależy nam na najwyższej stawce, nie przekraczajmy dopuszczalnego progu kwotowego. Wówczas całość środków objęta jest oprocentowaniem wskazanym dla danego przedziału salda.

Na szczęście to ograniczenie da się obejść. Zgodnie z regulaminem promocji Idea Bank zezwala na otwarcie trzech rachunków oszczędnościowych w tej taryfie. Zatem łącznie można na nich ulokować 60 tys. zł. To już całkiem konkretna suma.

Otwarcie Konta Idealnie Prostego nie wymaga wiązania się umową o ROR. Jednak w praktyce może to być niezbędne. Dlaczego?

Wówczas można raz w miesiącu bezpłatnie wypłacić pieniądze przelewem wewnętrznym, tj. na rachunek bieżący. Natomiast każdy przelew zewnętrzny (z konta oszczędnościowego na rachunek w innej instytucji) kosztuje 5 zł. Dodajmy, że konto osobiste jest darmowe.

 

>>otwieram Konto Idealnie Proste na 3,2% z lokatą<<

 

Konto Idealnie Proste otwierane przelewem uwierzytelniającym

 

Promocja trwa do odwołania, jednak nie krócej niż do 7 listopada.Konto oszczędnościowe otwierane przelewem autoryzacyjnym Obecni klienci uruchomią nowe konto oszczędnościowe z poziomu bankowości elektronicznej (trzeba wejść w zakładkę Konta i kliknąć przycisk „nowe konto”; umowę zatwierdza się SMS-em).

Nowi klienci muszą uzyskać dostęp do systemu transakcyjnego. Zrobią to przez internet:

  • zakładając jedną z promocyjnych lokat Idea Banku (4 proc. z limitem 20 tys. zł lub 3 proc. z limitem 100 tys. zł)
    albo
  • wypełniając wniosek na stronie (wtedy trzeba potwierdzić dane osobowe przelewem autoryzacyjnym ze swojego konta w innym banku).

 

>>otwieram Konto Idealnie Proste na 3,2% z lokatą<<

 


Maciej Kusznierewicz

© Obiektywnie o Finansach
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci