', 'auto'); ga('send', 'pageview');
Menu

Obiektywnie o Finansach

Ciekawe wiadomości z branży finansowej, newsy, analizy, rankingi, zestawienia, informacje o usługach finansowych, omówienie haczyków w promocjach oferowanych przez banki, SKOK-i, fundusze inwestycyjne

Szybka pożyczka dla zadłużonych w praktyce

maciejka51

Masz już kredyt, ale właśnie zabrakło ci pieniędzy na uregulowanie kolejnej raty? Na szczęście nie jest to sytuacja beznadziejna. Sprawdź, gdzie uzyskasz pomoc finansową.

Materiał partnera

 

Załóżmy, że spłacasz już kredyt i zbliża się termin kolejnej raty. Lecz z przyczyn losowych nie jesteś w stanie jej uiścić.

Brak płatności na czas naraża cię się na kłopoty, np. koszty upomnień i odsetek karnych. Do tego psujesz swoją historię kredytową, co utrudni ci zaciągnięcie pożyczki w przyszłości albo sprawi, że zapłacisz za nią więcej (w ten sposób pożyczkodawcy kompensują ryzyko).

 

Szybka pożyczka pozabankowa sprawdza się w wielu okolicznościach

 

Pozabankowa pożyczka dla zadłużonych w praktyceJednak czarny scenariusz nie musi się sprawdzić. Możesz wziąć szybką pożyczkę pozabankową z korzystnym oprocentowaniem. Dzięki temu uregulujesz ratę kredytu i nie będziesz mieć problemów ze spłatą pożyczki.

O takie finansowanie można ubiegać się przez internet, 24 godziny na dobę. To zdecydowanie ułatwia wszelkie procedury i przyspiesza otrzymanie środków.

Szybką pożyczkę online spożytkujesz dowolnie. Możesz przeznaczyć ją na spłatę innych zobowiązań. Lecz równie zaciągniesz ją z myślą o bieżących potrzebach, np. wyjazd wakacyjny dziecka albo całej rodziny.

 

Zasady zaciągania pożyczki online

 

Pożyczkę przez internet uzyskasz bez zbędnych formalności.Proces zaciągania pożyczki online Wystarczy, że masz:

  • polskie obywatelstwo,
  • 18 lat,
  • stałe źródło dochodu.
  • dowód osobisty,
  • telefon komórkowy

Firmy pożyczkowe z reguły nie wymagają żadnych zaświadczeń o dochodach, umów o pracę czy innych dokumentów. Nawet osoby figurujące w bazach dłużników mogą otrzymać tego rodzaju pożyczkę.

Wniosek wypełnia się za pośrednictwem strony internetowej. Zatem uzyskanie pieniędzy nie wymaga nawet wychodzenia z domu – potrzeba jedynie komputera, laptopa, tabletu albo smartfona z dostępem do sieci.

W sprzyjających okolicznościach procedura wypłaty środków nie trwa dłużej niż 15 minut od momentu złożenia wniosku. Czas spłaty można wydłużyć po uiszczeniu odpowiedniej opłaty.

 

Szeroki zakres dostępnych kwot w firmach pożyczkowych

 

Kwoty pożyczek dostępne w firmach pożyczkowychZaciągając szybką pożyczkę online ze sprawdzonego źródła, można mieć pewność co do braku ukrytych kosztów i bezpieczeństwa podanych danych. Należy przy tym zwrócić uwagę, czy strona, za pośrednictwem której staramy się o wsparcie, jest wyposażona w szyfrowane połączenie.

Pożyczkę pozabankową oferuje wiele podmiotów. Wniosek złożymy m.in. na stronie www.kredyt-dla-zadluzonych.pl. To tam, bez zbędnych formalności uzyskamy pieniądze, które pozwolą nam na pokrycie najbardziej palących wydatków. Dostępna kwota waha się od 100 do 25.000 zł.

Jeśli zamierzamy starać się o kredyt czy chwilówkę, powinniśmy dokładnie przeanalizować swoją sytuację finansową, w tym zdolność do spłaty zobowiązań. Warto planować domowy budżet w taki sposób, aby później móc w terminie regulować kolejne raty.

 


kredyt-dla-zadluzonych.pl

© Obiektywnie o Finansach
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci