', 'auto'); ga('send', 'pageview');
Menu

Obiektywnie o Finansach

Ciekawe wiadomości z branży finansowej, newsy, analizy, rankingi, zestawienia, informacje o usługach finansowych, omówienie haczyków w promocjach oferowanych przez banki, SKOK-i, fundusze inwestycyjne

Oprocentowanie Konta Mocno Oszczędnościowego Alior Banku bez zmian

maciejka51

W III edycji promocji konta oszczędnościowego Alior Banku dostępnego bez ROR-u wciąż zarobimy 2,7 proc. przez cztery miesiące dla salda do 100 tys. zł. Musimy jednak wpłacić nowe środki.

Organizacja kierowana przez Katarzynę Sułkowską poszła w ślady Banku Millennium oraz Getin Banku i też postanowiła przedłużyć ofertę specjalną swojego konta oszczędnościowego zwanego Kontem Mocno Oszczędnościowym. Względem poprzedniej edycji jej parametry nie zmieniły się.

 

>>otwieram Konto Mocno Oszczędnościowe w Alior Banku ze stawką 2,7%<<

 

Zalety Konta Mocno Oszczędnościowego Alior Banku

 

Oznacza to, że dla salda do 100 tys. zł Alior Bank zamiast stawki 0,89 proc. (WIBID 1M - 0,55) stosuje oprocentowanie 2,7 proc. w skali roku. Co równie istotne, robi tak przez cztery miesiące (122 dni).

Nowa promocja Konta Mocno Oszczędnościowego Alior Banku

Warunkiem jest ulokowanie przez klienta nowych środków. Chodzi o nadwyżkę względem salda początkowego obejmującego rachunki oszczędnościowe, konta osobiste i lokaty z 10 października.

Koleją zaletą Konta Mocno Oszczędnościowego jest to, że można je otworzyć bez konieczności wiązania się umową o ROR. Do wyboru są trzy metody:

  • przelew weryfikacyjny,
  • kurier,
  • rozmowa wideo z konsultantem (jest to tzw. wideoweryfikacja).

Lecz w takim układzie posiadacz rachunku może bez prowizji tylko raz w miesiącu pobrać pieniądze. Za każdą kolejną taką operację zapłaci 8 zł. W opcji z kontem osobistym wszystkie przelewy wychodzące są darmowe.

Oferta dostępna jest do 21 listopada.

 

>>otwieram Konto Mocno Oszczędnościowe w Alior Banku ze stawką 2,7%<<

 


Maciej Kusznierewicz

© Obiektywnie o Finansach
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci