', 'auto'); ga('send', 'pageview');
Menu

Obiektywnie o Finansach

Ciekawe wiadomości z branży finansowej, newsy, analizy, rankingi, zestawienia, informacje o usługach finansowych, omówienie haczyków w promocjach oferowanych przez banki, SKOK-i, fundusze inwestycyjne

Na Koncie Profit Banku Millennium wciąż zarobisz 2,7%

maciejka51

Bank Millennium do stycznia 2019 r. przedłużył promocyjne warunki rachunku oszczędnościowego, przy okazji dwukrotnie podnosząc saldo objęte wyższą stawką. A nowym klientom płaci dodatkowo 200 zł za otwarcie ROR-u.

Zgodnie z oczekiwaniami organizacja, którą kieruje Joao Bras Jorge, uruchomiła właśnie XI edycję promocji „Nowe środki na Koncie Oszczędnościowym Profit”. Jednocześnie w stosunku do poprzednich odsłon oferty dokonała w jej regulaminie dwóch istotnych zmian – na korzyść klientów.

 

>>otwieram konto oszczędnościowe w Banku Millennium wraz z ROR-em i premią<<

 

Parametry konta oszczędnościowego Banku Millennium

 

Najważniejsza zasada nie zmieniła się. Oznacza to, że wpłacając na konto oszczędnościowe nowe środki (nadwyżkę względem salda całkowitego w banku z 13 października), zarobi się 2,7 proc. przez trzy miesiące (92 dni od ich pierwszego wpływu).

Nowe edycja promocji Konta Oszczędnościowego Profit w Banku Millennium

W tej edycji promocji podwyższony kupon obejmuje saldo do 200 tys. zł. Zatem jest ono dwa razy większe niż dotychczas (ostatnio taki poziom obowiązywał w maju). Od nadwyżki odsetki wynoszą 1,4 proc. Przypomnijmy, że standardowo Bank Millennium płaci za oszczędności 0,6-1,1 proc. w zależności od zgromadzonej na rachunku kwoty.

Oferta obowiązuje do 12 stycznia 2019 r., czyli przez 13 tygodni. To mniej więcej dwa razy dłużej niż w kilku ostatnich edycjach.

Posiadaczowi rachunku przysługuje jeden darmowy przelew w miesiącu. Za każdy następny zapłaci on 7,5 zł.

 

>>otwieram konto oszczędnościowe w Banku Millennium wraz z ROR-em i premią<<

 

200 zł premii za otwarcie konta osobistego w Banku Millennium

 

Korzystanie z Konta Oszczędnościowego Profit wymaga otwarcia Premia 200 zł za otwarcie konta w Banku Millennium rachunku bieżącego o nazwie Konto 360°. Jego utrzymanie może być całkowicie darmowe (bez opłat za ROR, kartę, przelewy, wszystkie bankomaty na świecie, polecenie zapłaty, zlecenia stałe), o ile klient zasili je min. 1 tys. zł i wykona kartą albo Blikiem min. jedną płatność bezgotówkową w miesiącu.

Dodatkowo do 26 listopada otwarcie tego ROR-u, aktywowanie aplikacji mobilnej i spełnienie warunku bezpłatności konta (wpływy + jedna płatność) w dwóch kolejnych miesiącach nagradzane jest premią w wysokości 200 zł.

 

>>otwieram konto oszczędnościowe w Banku Millennium wraz z ROR-em i premią<<

 


Maciej Kusznierewicz

© Obiektywnie o Finansach
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci