', 'auto'); ga('send', 'pageview');
Menu

Obiektywnie o Finansach

Ciekawe wiadomości z branży finansowej, newsy, analizy, rankingi, zestawienia, informacje o usługach finansowych, omówienie haczyków w promocjach oferowanych przez banki, SKOK-i, fundusze inwestycyjne

Banki też pożyczają na zero

maciejka51

Pierwsza pożyczka gratis to w segmencie chwilówek standard. Okazuje się jednak, że podobny produkt mają również podmioty z tradycyjnego sektora, z tym że ich oferta sprowadza się do trzech propozycji.

Darmowa gotówka dla nowych klientów to domena firm pożyczkowych. Praktycznie wszystkie mają w ofercie pierwszą pożyczkę gratis, czyli bez żadnych kosztów – klient oddaje tyle, ile pożyczył. Ma na to 30-60 dni.

 

Darmowy kredyt gotówkowy mają Getin Bank i Credit Agricole oraz Eurobank

 


darmowe kredyty dostępne są w dwóch bankachPodobnie skonstruowane produkt proponują również banki. Z tym że ich oferta jest dużo skromniejsza. Zupełnie darmowy kredyt gotówkowy znajdziemy jedynie w Getin Banku, Credit Agricole oraz Eurobanku.

Jednak jego zaciągnięcie trwa dłużej niż w firmie pożyczkowej. Wymaga też większych formalności i wiąże się z weryfikacją w BIK-u.

W Getin Banku osoba, która nie ma tam żadnego produktu kredytowego lub ma go nie dłużej niż 30 dni może się starać o darmowe finansowanie. Co prawda organizacja zarządzana przez Artura Klimczaka udziela go na 12 miesięcy, ale klient może spłacić je szybciej bez dodatkowych kosztów.

Maksymalna kwota darmowego kredytu Getin Banku wynosi 2 tys. zł. To dwa razy więcej niż w firmach pożyczkowych. Konto osobiste nie jest wymagane.

Credit Agricole dla nowych pożyczkobiorców przygotował KredytKredyt powitalny bez żadnych kosztów i odsetek w Credit Agricolepowitalny. To propozycja dla tych, którzy nigdy nie posiadali w instytucji zarządzanej przez Piotra Kwiatkowskiego żadnego produktu kredytowego. Drugim wymogiem – prócz wykazania się wiarygodnością i zdolnością kredytową – jest otwarcie ROR-u.

Wnioskodawca sam ustala długość okresu spłaty. Może on wynieść od 2 do 12 miesięcy. Kwota maksymalna darmowego kredytu Credit Agricole to aż 3 tys. zł. Jak udało się nam ustalić, właśnie o tyle najczęściej starają się klienci sięgający po ten produkt.

 

Banki oferujące kredyty gotówkowe z RRSO 0%

Bank (nazwa kredytu)

Kwota

(min – max w PLN)

Okres

(min – max)

Uwagi

Getin Bank

(Darmowy kredyt gotówkowy)

500-2000

tylko 12 miesięcy

- dla nowych i obecnych klientów, którzy na dzień złożenia wniosku nie mają w Getin Banku produktu kredytowego lub mają go nie dłużej niż 30 dni,

- bez otwierania konta osobistego,

- wcześniejsza spłata bez prowizji

Credit Agricole

(Kredyt powitalny)

1000-3000

2-12 miesięcy

- dla klientów, którzy nigdy nie posiadali w Credit Agricole produktu kredytowego,

- wymóg otwarcia konta osobistego,

- wcześniejsza spłata bez prowizji

Eurobank

(Pożyczka przez Internet)

[złóż wniosek]

1000

6 miesięcy

- promocja do 30 listopada

Źródło: banki, stan na 6.11.2018 r.

 


Maciej Kusznierewicz

© Obiektywnie o Finansach
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci