', 'auto'); ga('send', 'pageview');
Menu

Obiektywnie o Finansach

Ciekawe wiadomości z branży finansowej, newsy, analizy, rankingi, zestawienia, informacje o usługach finansowych, omówienie haczyków w promocjach oferowanych przez banki, SKOK-i, fundusze inwestycyjne

Nest Bank podnosi oprocentowanie konta oszczędnościowego

maciejka51

Nowi klienci, którzy wraz z rachunkiem lokacyjnym otworzą też ROR i będą go zasilać min. 1 tys. zł miesięcznie, zarobią 3 proc. przez sześć miesięcy. W ofercie są dwa haczyki.

Organizacja kierowana przez Marka Kulczyckiego znów kusi nowych klientów atrakcyjnie oprocentowanym kontem oszczędnościowym. Zamiast standardowych 2,25 proc. w skali roku przez dwa pełne miesiące, proponuje im aż 3 proc. przez pół roku.

 

Promocyjne konto oszczędnościowe Nest Banku

 

Warunki skorzystania z oferty są bardzo proste. Oprócz statusuKonto oszczędnościowe Nest Banku w promocji na 3% nowego klienta (osoba, która nie była posiadaczem konta osobistego w Nest Banku w ciągu ostatnich 12 miesięcy), trzeba:

 1. Otworzyć konto oszczędnościowe (Nest Oszczędności) wraz z ROR-em (Nest Konto)
  Uwaga! Obowiązuje limit 2000 wniosków.
 2. Wyrazić zgody marketingowe
 3. Przelewać co miesiąc wynagrodzenie na konto osobiste
  Łącznie ma to być min. 1 tys. zł miesięcznie. Akceptowane są różne źródła dochodów: pensja, umowy cywilnoprawne, świadczenie emerytalno-rentowe, stypendium, zasiłek w ramach programu „Rodzina 500 plus”.

Uwaga! Bank zastrzega sobie prawo do weryfikowania otrzymywanych wpływów. W tym celu może poprosić o skan dokumentu potwierdzającego wysokość otrzymywanego wynagrodzenia.

 

>>Chcę otworzyć ROR z kontem oszczędnościowym na 3% w Nest Banku<<

 

Promocyjne oprocentowanie obejmuje saldo do 50 tys. zł i jest naliczane przez sześć miesięcy. Czas ten liczony jest od 15. dnia kolejnego miesiąca, w którym nastąpi pierwszy wpływ wynagrodzenia.

Jeśli więc wypłatę otrzymamy np. 10 października, to podwyższone odsetki będą naliczane od 15 listopada do 15 maja (w przypadku comiesięcznego zasilania ROR-u).

Po upływie promocyjnego okresu stawka spada do standardowej wysokości. Ta zależy od WIBOR-u 3M, który jest pomniejszany o 0,5 pkt proc., co na dziś daje kupon na poziomie 1,2 proc.

Uwaga! Nowi klienci, którzy skorzystają z tej oferty, tracą prawo do założenia lokaty powitalnej (4 proc. na trzy lub sześć miesięcy z limitem 10 tys. zł).

 

Konto osobiste z 0 zł w stałej ofercie Nest Banku

 

Bezwarunkowo darmowe konto osobiste w Nest BankuPrzypomnijmy, że rachunek bieżący Nest Banku to jedyny na rynku bezwarunkowo darmowy ROR. Klient nie płaci za:

 • prowadzenie rachunku,
 • kartę debetową,
 • przelewy internetowe,
 • bankomaty krajowe,
 • wpłatomaty Euronet,
 • zlecenia stałe,
 • polecenia zapłaty,
 • wypłaty sklepowe (cash-back),
 • konta walutowe,
 • przelewy europejskie.

Z powyższych usług korzysta się bez ograniczeń czy limitów jak np. w Idea Banku. Do tego dodajmy przelewy natychmiastowe za 1 zł.

Z konta oszczędnościowego można wykonać jeden darmowy przelew wychodzący w miesiącu. Za każdy następny płaci się 5 zł.

 

>>Chcę otworzyć ROR z kontem oszczędnościowym na 3% w Nest Banku<<

 


Maciej Kusznierewicz

© Obiektywnie o Finansach
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci