', 'auto'); ga('send', 'pageview');
Menu

Obiektywnie o Finansach

Ciekawe wiadomości z branży finansowej, newsy, analizy, rankingi, zestawienia, informacje o usługach finansowych, omówienie haczyków w promocjach oferowanych przez banki, SKOK-i, fundusze inwestycyjne

Konto oszczędnościowe Getin Banku wciąż na 3%

maciejka51

Ruszyła nowa odsłona oferty specjalnej Getin Banku, w ramach której pod prostymi warunkami można otrzymać bardzo atrakcyjne odsetki dla dużych kwot. To obecnie najlepsza propozycja na rynku depozytów bieżących.

Dzisiaj (18 września) organizacja zarządzana przez Artura Klimczaka uruchomiła kolejną, dwunastą już, edycję promocji „Na nowe środki”. Dzięki niej na koncie oszczędnościowym można zarobić 3 proc. w skali roku przez trzy miesiące (92 dni).

 

Konto oszczędnościowe Getin Banku – trzy proste warunki

 

Konto oszczędnościowe Getin Banku w promocji na nowe środki

By skorzystać z oferty, należy:

  1. Być posiadaczem konta osobistego w Getin Banku, np. Konta Proste Zasady
  2. Wyrazić zgody marketingowe i na otrzymywanie informacji handlowych
  3. Wpłacić nowe środki.

 

Za takowe Getin Bank uznaje nadwyżkę względem stanu produktów depozytowych (rachunki płatnicze rozumiane jako rachunki oszczędnościowe, lokaty, rachunki techniczne do zakładania lokat oraz IKE) z 13 września.

Okres przystępowania do promocji mija 14 października. Podwyższonymi odsetkami objęte jest saldo nowych środków do 200 tys. zł. Standardowa stawka wynosi 0,85-1,25 proc. w zależności od wielkości oszczędności.

Ważne! Standardowo z propozycji nie mogą skorzystać posiadacze wspólnych kont oszczędnościowych. Wykluczeni są również uczestniczy poprzednich edycji oferty, którym w okresie 18.09-14.10 kończy się okres naliczania bonusowego oprocentowania.

 

>>otwieram konto oszczędnościowe w Getin Banku na 3% z ROR-em<<

 

Coś ekstra dla nowych klientów Getin Banku

 

Uwaga! Nowi klienci mogą łączyć ofertę na nowe środki z promocją „Bonus za aktywność”, w ramach której przez rok zarabia się 3,5 proc. dla kwoty do 10 tys. zł w zamian za comiesięczny wpływ min. 1 tys. zł na ROR.

 

Rachunki lokacyjne Getin Banku to obecnie dwie najlepsze oferty na rynku. Więcej można znaleźć w rankingu kont oszczędnościowych bloga Obiektywnie o Finansach.

 

>>otwieram konto oszczędnościowe w Getin Banku na 3% z ROR-em<<

 


Maciej Kusznierewicz

© Obiektywnie o Finansach
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci