', 'auto'); ga('send', 'pageview');
Menu

Obiektywnie o Finansach

Ciekawe wiadomości z branży finansowej, newsy, analizy, rankingi, zestawienia, informacje o usługach finansowych, omówienie haczyków w promocjach oferowanych przez banki, SKOK-i, fundusze inwestycyjne

Bank Millennium nadal płaci 2,7% na koncie oszczędnościowym

maciejka51

Instytucja, którą zarządza Joao Bras Jorge, nie zawiodła swoich klientów i uruchomiła kolejną odsłonę oferty specjalnej swojego rachunku lokacyjnego. Warunkiem skorzystania z niej jest wpłata nowych środków, ale w praktyce wcale nie trzeba go spełniać...

Dziś (26 sierpnia) ruszyła 10. edycja promocji Konta Oszczędnościowego Profit Banku Millennium. Jej zasady są identyczne z tymi, które obowiązywały do tej pory. Zmieniły się jedynie daty.

 

Konto oszczędnościowe Banku Millennium daje zarobić

 

Oznacza to, że lokując nowe środki, zarobimy 2,7 proc. przez trzy miesiące (92 dni) od ich pierwszego wpływu. Limit salda objętego podwyższoną stawką wynosi 100 tys. zł. Od ewentualnej nadwyżki organizacja, którą kieruje Joao Bras Jorge, dopisuje 1,4 proc. Oferta obowiązuje do 13 października.

Kolejna odsłona promocji Konta Oszczędnościowego Profit Banku Millennium

Jeśli więc np. 1 sierpnia zasilimy rachunek nowymi środkami (chodzi o nadwyżkę względem salda całkowitego z 25 sierpnia obejmującego nie tylko konto oszczędnościowe, ale też ROR, lokaty, produkty strukturyzowane, rachunki techniczne), to podwyższone odsetki będą nam przysługiwać do 1 listopada. Późniejsze wpłaty nowych środków nie przedłużą już terminu naliczania bonusowego oprocentowania.

Po zakończeniu promocji oraz względem środków niespełniających warunku nowości obowiązuje standardowa stawka, czyli 0,6-1,1 proc. w zależności od wielkości ulokowanej kwoty.

 

>>otwieram konto oszczędnościowe w Banku Millennium wraz z ROR-em Konto 360°<<

 

Jak ze starych środków zrobić nowe i wciąż zarabiać 2,7 proc.?

 

Dobra wiadomość jest taka, że Bank Millennium regularnie przedłuża tę ofertę. Nie trzeba wcale dopłacać nowych środków, by korzystać z podwyższonego oprocentowania – można cały czas obracać tymi samymi pieniędzmi. Jak to zrobić?

Wystarczy w dzień poprzedzający zakończenie aktualnej edycji promocji wyczyścić swoje rachunki i wrócić z pieniędzmi po uruchomieniu nowej odsłony oferty specjalnej, czyli – przeważnie – po weekendzie. Dotychczas, tj. przez kilka lat, taka taktyka się sprawdzała.

Dlatego konto oszczędnościowe Banku Millennium warto polecić każdemu, kto chce stale inkasować przyzwoite odsetki za swoje oszczędności. Należy jednak pamiętać, że w każdym miesiącu posiadaczowi rachunku przysługuje jeden darmowy przelew wychodzący. Każdy następny to koszt 7,5 zł.

 

>>otwieram konto oszczędnościowe w Banku Millennium wraz z ROR-em Konto 360°<<

 

Premia za otwarcie konta osobistego w Banku Millennium

 

Warto wspomnieć, że nowi klienci mogą dodatkowo zarobić 200 złBonus za otwarcie konta w Banku Millennium w gotówce. W tym celu muszą:

  • do 24 września otworzyć ROR,
  • do 14 października skorzystać z aplikacji mobilnej banku (płatność telefonem albo Blikiem),
  • w październiku i listopadzie zrealizować wymóg bezpłatności konta (jedna płatność kartą albo Blikiem oraz wpływ 1 tys. zł).

Uwaga! Bonusy przysługują 1000 najszybszych klientów.

 

>>otwieram konto oszczędnościowe w Banku Millennium wraz z ROR-em Konto 360°<<

 


Maciej Kusznierewicz

© Obiektywnie o Finansach
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci