', 'auto'); ga('send', 'pageview');
Menu

Obiektywnie o Finansach

Ciekawe wiadomości z branży finansowej, newsy, analizy, rankingi, zestawienia, informacje o usługach finansowych, omówienie haczyków w promocjach oferowanych przez banki, SKOK-i, fundusze inwestycyjne

Kolejna promocja Konta Oszczędnościowego Profit Banku Millennium

maciejka51

Oprocentowanie nowych środków na rachunku Profit Banku Millennium nadal wynosi 2,7 proc. i naliczane jest przez trzy miesiące. Oferta, z której skorzystają wszyscy klienci, dostępna jest do 25 sierpnia.

Dziś (8 lipca) rozpoczęła się dziewiąta już odsłona oferty specjalnej na Koncie Oszczędnościowym Profit. Oprócz dat jej warunki nie zmieniły się w porównaniu z poprzednimi edycjami.

Klienci przeżyli więc małe rozczarowanie. Liczyli bowiem, że w obliczu ruchów konkurencji (Credit Agricole, Getin Bank, Bank Pekao podniosły w ostatnim czasie odsetki do 3-3,5 proc.) także Bank Millennium zwiększy stawkę. Lecz nic takiego się nie stało.

 

>>otwieram konto oszczędnościowe w Banku Millennium wraz z ROR-em Konto 360°<<

 

Jak naliczane jest wyższe oprocentowanie w Banku Millennium?

 

Konto oszczędnościowe Profit w Banku Millennium oprocentowane na 2,7%Oznacza to, że oprocentowanie nowych środków wciąż wynosi 2,7 proc. w skali roku dla kwot nie większych niż 100 tys. Nadwyżka pracuje w tempie 1,4 proc. zł. Standardowe odsetki mieszczą się w przedziale 0,6-1,1 proc. w zależności od salda i są obliczane progowo, oddzielnie dla każdego przedziału kwotowego.

Promocyjna stawka obowiązuje przez trzy miesiące (92 dni) od pierwszego wpływu nowych środków. Za takowe organizacja, na czele której stoi Joao Bras Jorge, uznaje nadwyżkę względem łącznego stanu środków na:

  • rachunkach technicznych,
  • kontach osobistych,
  • rachunkach oszczędnościowych,
  • lokatach,
  • produktach strukturyzowanych w PLN.

Promocja dostępna jest do 25 sierpnia.

 

Co zrozumiałe, w przypadku nowych klientów saldo początkowe wynosi zero. Zatem każda ich wpłata oprocentowana jest na 2,7 proc.

Nowi klienci, którzy chcieliby skorzystać z oferty, muszą również otworzyć ROR o nazwie Konto 360°. Teraz jest to szczególnie opłacalne, bo za niewielką aktywność (wpływ min. 1 tys. zł i jedna transakcja kartą albo Blikiem w każdym z dwóch kolejnych miesięcy oraz wyrażenie zgód marketingowych) otrzymają 200 zł w gotówce. Ta promocja obowiązuje do 27 lipca.

 

Posiadaczowi konta oszczędnościowego w Banku Millennium przysługuje jeden darmowy przelew wychodzący w miesiącu. Za każdy następny zapłaci on 7,5 zł.

 

>>otwieram konto oszczędnościowe w Banku Millennium wraz z ROR-em Konto 360°<<

 


Maciej Kusznierewicz

© Obiektywnie o Finansach
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci