', 'auto'); ga('send', 'pageview');
Menu

Obiektywnie o Finansach

Ciekawe wiadomości z branży finansowej, newsy, analizy, rankingi, zestawienia, informacje o usługach finansowych, omówienie haczyków w promocjach oferowanych przez banki, SKOK-i, fundusze inwestycyjne

Getin Bank płaci 3,5% na koncie oszczędnościowym przez rok

maciejka51

W promocji „Bonus za aktywność” Getin Bank proponuje nowym klientom, którzy otworzą też ROR i zapewnią comiesięczny wpływy, aż 3,5 proc. To najwyższa stawka na rynku! Oferta ma jednak poważny minus...

Borykająca się z kłopotami finansowymi (wg głównego udziałowca mają się skończyć w tym roku) organizacja zarządzana przez Artura Klimczaka postanowiła wpisać się w rynkowy trend i podnieść oprocentowanie konta oszczędnościowego. W ramach trwającej do 31 sierpnia promocji „Bonus za aktywność” proponuje 3,5 proc. z roczną gwarancją niezmienności stawki.

 

>>otwieram konto oszczędnościowe w Getin Banku 3,5% z ROR-em<<

 

Jak zarobić 3,5% na koncie oszczędnościowym Getin Banku?

 

Obecnie tak wysokich odsetek nie płaci żaden podmiot. Tym samym Getin Bank został nowym liderem rankingu kont oszczędnościowych, detronizując po trzech miesiącach T-Mobile Usługi Bankowe.

Konto oszczędnościowe Getin Banku Bonus za aktywność 3,5%

Promocyjny kupon obejmuje saldo do 10 tys. zł. Ponadto jego otrzymanie uzależnione jest od spełnienia kilku warunków:

  1. Status nowego klienta
  • dokładnie chodzi o osoby, które nie posiadały konta osobistego w okresie 1-10 maja br.
  1. Otwarcie ROR-u
  • może to być np. Konta Proste Zasady (0 zł za prowadzenie, kartę, bankomaty krajowe i przelewy po wykonaniu jednej płatności plastikiem albo Blikiem, a osoby w wieku do 26 lat wszystko otrzymują za bezwarunkowo za darmo)
  1. Comiesięczny wpływ wynagrodzenia min. 1,5 tys. zł
  • przy czym tak naprawdę chodzi o sumę wpływów z innych rachunków spoza banku
  1. Wyrażenie zgód marketingowych.

 

>>otwieram konto oszczędnościowe w Getin Banku 3,5% z ROR-em<<

 

Uwaga! Choć odsetki kapitalizowane są miesięcznie, to najpierw (na koniec miesiąca) klient otrzymuje odsetki standardowe (1 proc.), a później (do 15. dnia kolejnego miesiąca) – bonusowe, czyli różnicę między 1 i 3,5 proc.

Promocyjne konto oszczędnościowe Getin Banku może być prowadzone wyłącznie na rzecz jednej osoby. Zatem może być wyłącznie rachunkiem indywidualnym. W ramach oferty specjalnej konsument może otworzyć jedno konto lokacyjne.

 

Konto oszczędnościowe dla posiadaczy dużej gotówki

 

Konto oszczędnościowe Getin Banku na nowe środkiPromocję „Bonus za aktywność” można połączyć z ofertą „Na nowe środki”. W tym przypadku instytucja kontrolowana przez Leszka Czarneckiego płaci 3 proc. za oszczędności do 200 tys. zł będące nowymi środki.

Chodzi o nadwyżkę względem salda z 6 czerwca. Przy jego wyliczaniu Getin Bank uwzględnia stan produktów depozytowych, czyli: rachunki oszczędnościowe, lokaty, rachunki techniczne oraz IKE.

Podwyższona stawka naliczana jest przez cztery miesiące (122 dni) od pierwszego wpływu nowych środków. Oferta „Na nowe środki” dostępna jest do 31 lipca.

Posiadacz rachunku może wykonać jeden darmowy przelew/wypłatę gotówkową w miesiącu. Za każdy następną taką operację zapłaci 9 zł.

 

>>otwieram konto oszczędnościowe w Getin Banku 3,5% z ROR-em<<

 


Maciej Kusznierewicz

© Obiektywnie o Finansach
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci