', 'auto'); ga('send', 'pageview');
Menu

Obiektywnie o Finansach

Ciekawe wiadomości z branży finansowej, newsy, analizy, rankingi, zestawienia, informacje o usługach finansowych, omówienie haczyków w promocjach oferowanych przez banki, SKOK-i, fundusze inwestycyjne

Mocno rośnie oprocentowanie konta oszczędnościowego Credit Agricole

maciejka51

Instytucja zarządzana przez Piotra Kwiatkowskiego kusi nowych klientów Rachunkiem Oszczędzam ze stawką 2,5 proc. zamiast standardowych 0,15 proc. Oferta obwarowana jest kilkoma wymogami i ograniczeniami.

Kolejny bank podniósł oprocentowanie rachunku służącego do gromadzenia nadwyżek. Po Banku Millennium, Banku Pekao i BZ WBK na taki krok zdecydował się Credit Agricole.

 

Rachunek Oszczędzam w Credit Agricole na 2,5%

 

W ramach promocji „Na start” organizacja kierowana przez Piotra Kwiatkowskiego proponuje nowym klientom Rachunek Oszczędzam ze stawką 2,5 proc. przez cztery miesiące od jego otwarcia. Bonusowym kuponem objęte jest saldo do 50 tys. zł.

>>chcę otworzyć Rachunek Oszczędzam wraz z kontem osobistym w Credit Agricole<<

Rachunek Oszczędzam w Credit Agricole na 2,5%

Standardowe odsetki ma koncie oszczędnościowym Credit Agricole to obecnie 0,15 proc. (WIBOR 1M – 1,5). W zamian za regularne wpływy na ROR i comiesięczne zasilanie rachunku oszczędnościowego podstawowe oprocentowanie można podnieść o 0,3 pkt proc. – do 0,45 proc.

Z oferty skorzystamy do 31 marca. By móc to zrobić, trzeba również zawrzeć umowę o konto osobiste. Klient może otworzyć jeden promocyjny rachunek.

Uwaga! Rachunek Oszczędzam w ofercie specjalnej ma kwartalną kapitalizację, co jest mniej korzystne dla konsumenta. Na szczęście przy maksymalnej kwocie objętej promocją (50 tys. zł) różnica nie jest wielka w porównaniu do miesięcznego cyklu dopisywania odsetek. Po trzech miesiącach klient zarobi o 41 groszy mniej.

Posiadaczowi Rachunku Oszczędzam przysługuje jeden darmowy przelew wewnętrzny w miesiącu. Za każdy następny zapłaci on 4,9 zł.

Tą ofertą Credit Agricole dołącza do licznego grona podmiotów, które płacą za oszczędności 2,5 proc. Więcej znajdziemy w rankingu bloga Obiektywnie o Finansach.

 

>>chcę otworzyć Rachunek Oszczędzam wraz z kontem osobistym w Credit Agricole<<

 

Inne bonusy od Credit Agricole

 

Oprócz podwyższonego oprocentowania konta oszczędnościowego Credit AgricoleBonus od Credit Agricole za przeniesienie konta kusi nowych klientów innymi gratyfikacjami. Do końca marca mogą oni:

  • założyć dwumiesięczną lokatę na 3 proc.
    (limit 50 tys. zł, konieczność wpływów na ROR min. 500 zł miesięcznie),
  • otrzymać 200 zł premii za przeniesie ROR-u z innego banku
    (wymogi: wyrobienie karty debetowej, zasilanie rachunku przez trzy kolejne miesiąca kwotą min. 3 tys. zł miesięcznie, wyrażenie zgód marketingowych, ustanowienie wyciągu elektronicznego i wypełnienie dokumentu o przelewaniu wynagrodzenia na nowo otwarte konto).

 

>>chcę otworzyć Rachunek Oszczędzam wraz z kontem osobistym w Credit Agricole<<

 

Ile kosztuje konto osobiste w Credit Agricole?

 

„Dorosły” klient ma do wyboru w Credit Agricole trzy rachunki bieżące. Wszystkie przewidują darmowe przelewy internetowe i wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju. Pozostałe opłaty zależą od aktywności posiadacza ROR-u. Chodzi o wpływy na konto raz używanie karty płatniczej.

 

Opłaty za ROR w Credit Agricole

Parametr ↓ | konto→

Konto PROSTO Oszczędzające

Konto PROSTO Oszczędzające Plus

Konto PROSTO Oszczędzające Premium

Konto

4,9 zł

9,9 zł / 0 zł

(wpływ 1,5 tys. zł)

14,9 zł / 0 zł

(wpływ 10 tys. zł)

Karta

3,9 zł

7,9 zł / 0 zł

(transakcje na 500 zł)

0 zł

e-przelewy

0 zł

0 zł

0 zł

Bankomaty obce

0 zł

0 zł

0 zł

Stan na 16.02.2018 r.

 

>>chcę otworzyć Rachunek Oszczędzam wraz z kontem osobistym w Credit Agricole<<

 


Maciej Kusznierewicz

© Obiektywnie o Finansach
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci