', 'auto'); ga('send', 'pageview');
Menu

Obiektywnie o Finansach

Ciekawe wiadomości z branży finansowej, newsy, analizy, rankingi, zestawienia, informacje o usługach finansowych, omówienie haczyków w promocjach oferowanych przez banki, SKOK-i, fundusze inwestycyjne

Firmowa karta debetowa jak wizytówka

maciejka51

Klienci biznesowi mBanku jako pierwsi w Polsce mogą zamawiać plastiki z własnym logotypem albo innym charakterystycznym zdjęciem. Posiadanie zindywidualizowanej karty płatniczej będzie ich kosztować dodatkowe 2 zł miesięcznie.

W poniedziałek (12 lutego) mBank wprowadzi do sprzedaży kartę debetową Visa Foto Business. Wyróżnikiem plastiku jest możliwość umieszczenia na nich wizerunku wybranego przez klienta firmowego. Przedsiębiorca może zlecić nadrukowanie np. logo własnego przedsiębiorstwa albo zdjęcie oddające charakter prowadzonego przez siebie biznesu.

 

Karta debetowa z logo własnej firmy

 

Karta firmowa z wizerunkiem wybranym przez klientaOrganizacja kierowana przez Cezarego Stypułkowskiego jest pierwszym bankiem na rynku, który wprowadził taką usługę w segmencie MSP. Dotychczas taką możliwość mieli tylko klienci indywidualni. Jednak oni nie mogli umieszczać na instrumencie płatniczym znaków towarowych ani logotypów.

Plastik Visa Foto Business z własnym wizerunkiem można zamawiać do czterech rachunków w taryfie mBiznes:

  • Start,
  • Standard,
  • Komfort,
  • Premium.

Wyrabianie karty trwa cztery dni robocze. Oprócz własnego wzoru przedsiębiorca może też umieścić na niej zdjęcie wybrane z galerii banku. Do wyboru ma 42 wizerunki z sześciu kategorii.

 

>>chcę otworzyć konto firmowe w mBanku ze spersonalizowaną kartą<<

 

Ile to kosztuje karta firmowa mBanku z własnym zdjęciem?

 

Za wydanie firmowej karty płatniczej mBank nie pobiera opłat (jeśli zamawiamy ją do rachunku pomocniczego, opłata wynosi 5 zł). Za indywidualny wizerunek nalicza 2 zł miesięcznie (identyczna opłata dotyczy klientów indywidualnych). Jego zmiana kosztuje 10 zł. Za obsługę plastiku trzeba zapłacić standardową stawkę, czyli 5 zł miesięcznie lub 0 zł – jeśli wykona się kartą płatności bezgotówkowe na 500 zł (200 zł – w przypadku posiadaczy konta dla najkrócej prowadzonych działalności).

W kwestii wypłat z bankomatów kartą firmową mBanku z własnym wizerunkiem obowiązują zasady jak dla zwykłych plastików. Zatem bez prowizji przedsiębiorca podejmie gotówkę z maszyn własnych, Euronet, Planet Cash i BZ WBK.

Ale uwaga! Bezpłatne są tylko wypłaty opiewające na min. 100 zł. W przypadku pobrania mniejszej sumy instytucja zarządzana przez Cezarego Stypułkowskiego nalicza 1,3 zł za każdą taką operację.

Wypłaty z innych bankomatów obarczone są 3-proc. prowizją (min. 5 zł).

 

>>chcę otworzyć konto firmowe w mBanku ze spersonalizowaną kartą<<

 


Maciej Kusznierewicz

© Obiektywnie o Finansach
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci