', 'auto'); ga('send', 'pageview');
Menu

Obiektywnie o Finansach

Ciekawe wiadomości z branży finansowej, newsy, analizy, rankingi, zestawienia, informacje o usługach finansowych, omówienie haczyków w promocjach oferowanych przez banki, SKOK-i, fundusze inwestycyjne

Bank Millennium podnosi oprocentowanie na KO Profit

maciejka51

W ramach szóstej edycji promocji na Koncie Oszczędnościowym Profit stawka za nowe środki wzrosła do 2,7 proc., a saldo objęte podwyższonym kuponem – do 200 tys. zł. Ale nie każdy klient od razu będzie korzystać z wyższego oprocentowania oszczędności.

Dziś (14 stycznia) rozpoczęła się VI edycja promocji „Nowe środki na KoncieOprocentowanie KO Profit Banku Millennium Oszczędnościowym Profit”. W jej ramach Bank Millennium oferuje odsetki w wysokości 2,7 proc. dla salda do 200 tys. zł przez trzy miesiące. Wcześniej płacił 2,5 proc. i umożliwiał ulokowanie max 100 tys. zł. Standardowe oprocentowanie wynosi 0,6-1,1 proc. i uzależnione jest od zgromadzonej kwoty.

Dzięki podniesieniu stawki i zwiększeniu salda objętego bonusowym kuponem Bank Millennium awansował na czwarte miejsce w rankingu kont oszczędnościowych.

 

>>chcę otworzyć KO Profit na 2,7%<<

 

Specyfika konta oszczędnościowego Banku Millennium

 

Przypomnijmy jednak, że wyższymi odsetkami objęte są tylko nowe środki. Chodzi o nadwyżkę ponad saldo łącznego zaangażowania klienta (ROR + lokaty + konta oszczędnościowe + rachunki techniczne + inwestycje). To wyznaczono na ostatni dzień starej promocji, czyli 13 stycznia.

Kwoty powyżej 200 tys. zł, które spełniają warunek nowości, pracują w tempie 1,5 proc. (wcześniej było to 1,7 proc., ale od 100 tys. zł). Od pozostałych oszczędności organizacja, na czele której stoi Joao Bras Jorge, nalicza standardowe odsetki.

Najnowsza oferta specjalna obowiązuje do 10 marca. Podwyższone oprocentowanie na Koncie Oszczędnościowym Profit liczone jest przez 92 dni od pierwszego zasilenia nowymi środkami, co musi nastąpić najpóźniej 10 marca.

Nowa promocja konta oszczędnościowego Profit Banku Millennium

Ale uwaga! Nie można uczestniczyć w dwóch promocjach jednocześnie. Żeby więc skorzystać ze stawki 2,7 proc., najpierw należy zakończyć udział w poprzedniej edycji oferty specjalnej. A to następuje automatycznie po 92 dniach od pierwszego zasilenia nowymi środkami.

Przykład. 27 listopada 2017 r. zasililiśmy konto oszczędnościowe przelewem. Od tego dnia Bank Millennium zaczął naliczać stawkę 2,5 proc. Przestanie to robić 27 lutego. Zatem udział w VI edycji rozpoczniemy najwcześniej 28 lutego (mamy czas do 10 marca) – o ile przelejemy środki, które będą nadwyżką w stosunku do salda z 13 stycznia.

 

>>chcę otworzyć KO Profit na 2,7%<<

 

Konto oszczędnościowe Profit z ROR-em w pakiecie

 

Posiadaczowi Konta Oszczędnościowego przysługuje jeden darmowy przelew wychodzący (lub wypłata w kasie) w miesiącu. Za każdy kolejny zapłaci on 7,5 zł.

By otworzyć rachunek oszczędnościowy Profit, należy również posiadać konto osobiste w Banku Millennium. Może być to np. Konto 360°, które jest darmowe w utrzymaniu po wykonaniu jednej płatności kartą i zasileniu rachunku min. 1 tys. zł (e-przelewy i wszystkie bankomaty w kraju są darmowe).

 

>>chcę otworzyć KO Profit na 2,7%<<

 


Maciej Kusznierewicz

© Obiektywnie o Finansach
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci