', 'auto'); ga('send', 'pageview');
Menu

Obiektywnie o Finansach

Ciekawe wiadomości z branży finansowej, newsy, analizy, rankingi, zestawienia, informacje o usługach finansowych, omówienie haczyków w promocjach oferowanych przez banki, SKOK-i, fundusze inwestycyjne

Promocja „EnveloKonto z premią” pod lupą

maciejka51

W zamian za otwarcie konta osobistego i wykonanie trzech płatności kartą na łącznie 100 zł nowy klient cyfrowej marki Banku Pocztowego otrzyma 100 zł, a za skuteczne polecenie rachunku – 50 zł. Sęk w tym, że bonus dostępny jest dla dwóch tysięcy najszybszych osób.

Działający od dwóch miesięcy EnveloBank do całkiem dobrego konta osobistego postanowił dorzucić zwolnioną z podatku 100-zł premię na start. Ponadto zachęca do rekomendowania ROR-u znajomym. Za każde skuteczne polecenie klient może bowiem otrzymać 50 zł.

Uwaga! Pula 2 tys. zgłoszeń została wyczerpana w dobę od startu promocji. Jednak organizator nie wyklucza wznowienia akcji...

 

Konto osobiste w EnveloBanku ze 100-zł premią

 

By otrzymać tytułowy bonus, należy:Premia za otwarcie konta osobistego w EnveloBanku

  • do 31 grudnia zarejestrować się na stronie promocji i poprzez profil w serwisie złożyć wniosek o EnveloKonto z kartą debetową (nie trzeba wyrażać zgód marketingowych, ale trzeba wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez bank do celów akcji),
  • do 19 stycznia 2018 r. zawrzeć umowę o konto z kartą (można to zrobić przelewem weryfikacyjnym),
  • do 9 lutego 2018 r. wykonać kartą trzy płatności na łącznie min. 100 zł.

O przyznaniu nagrody organizator poinformuje do 21 lutego (do 28 lutego w – w przypadku programu rekomendacyjnego), a premię wypłaci na konto w EnveloBanku do 9 marca.

Uwaga! Po otrzymaniu powiadomieniu o przyznaniu premii uczestnik promocji musi uzupełnić dane na stronie, na której się zarejestrował. Chodzi o podanie numeru rachunku, imienia, nazwiska i adresu zamieszkania.

Akcja adresowana jest do klientów indywidualnych, którzy nie korzystają jeszcze z usług marki kierowanej przez Pawła Dudka.

Niestety, pula nagród jest ograniczona do 2 tys. zgłoszeń. Organizator zobowiązuje się do podawania na bieżąco na stronie promocji liczby złożonych wniosków. W ten sam sposób ogłosi zakończenie akcji po osiągnięciu limitu.

 

>>otwieram konto w EnveloBanku, by otrzymać 100 zł<<

 

50 zł za polecenie EnveloKonta

 

EnveloBank przyzna również 50 zł za każde polecenie, jeśli polecony klient spełni te same warunki, co osoba rekomendująca:

  • rejestracja w serwisie,
  • złożenie wniosku poprzez profil użytkownika na stronie promocji,
  • zawarcie umowy,
  • trzy transakcje kartą na min. 100 zł.

Ponadto we wniosku osoba polecona musi podać składający się z ośmiu znaków kod (do pobrania w profilu klienta) otrzymany od osoby polecającej.

Klient polecony może stać się polecającym. W przypadku oferty „Polecaj EnveloKonto i zarabiaj” obowiązuje limit nagród w wysokości 200 zł. Oznacza to, że Bank Pocztowy, który jest właścicielem EnveloBanku, nagrodzi za skutecznie polecenie najwyżej czterech klientów.

 

>>otwieram konto w EnveloBanku, by otrzymać 100 zł<<

 

Darmowy ROR w EnveloBanku

 

Darmowy ROR w EnveloBankuROR w EnveloBanku należy do najtańszych na rynku. Po spełnieniu niewygórowanych wymagań (jedna płatność plastikiem i wpływ 1 tys. zł – w przypadku osób mających więcej niż 26 lat) jest całkowicie darmowy w utrzymaniu. Ponadto zapewnia bezprowizyjny dostęp do wszystkich bankomatów w kraju. Jego minusem jest płatny (50 gr za każdą operację) cash-back.

Warto też wspomnieć o money-backu EnveloBanku za usługi pocztowe i kurierskie. Za każde zakupy internetowe o wartości 30 zł opłacone kartą albo szybkim przelewem (pay-bay-link) i dostarczone przez Pocztę Polską lub Pocztex posiadacz rachunku otrzyma 2 zł. Wcześniej musi w bankowości elektronicznej zarejestrować numer przesyłki.

Więcej informacji o zwrocie za usługi paczkowe i kurierskie w EnveloBanku można przeczytać w tekście „Co to jest EnveloBank i co oferuje?”.

 

>>otwieram konto w EnveloBanku, by otrzymać 100 zł<<

 

Ile kosztuje EnveloKonto?

Usługa

Opłata

Prowadzenie konta

0 zł

Karta debetowa

5 zł / 0 zł*

Przelewy internetowe

0 zł

Obce bankomaty w kraju

0 zł

Wypłata w oddziale i na Poczcie

1,5 zł/op.

Wypłata sklepowa

0,5 zł/op.

Wpłata w oddziale i na Poczcie

0 zł

Wpłatomaty (Euronet)

0 zł

Zlecenie stałe

0 zł

Polecenia zapłaty

0 zł

Źródło: TOiP EnveloBanku. Stan na 29.11.2017 r.

* – po wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej kartą i zapewnieniu wpływów min. 1 tys. zł w miesiącu; wymagania nie dotyczą klientów, którzy nie ukończyli 26 lat

 


Maciej Kusznierewicz

© Obiektywnie o Finansach
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci