', 'auto'); ga('send', 'pageview');
Menu

Obiektywnie o Finansach

Ciekawe wiadomości z branży finansowej, newsy, analizy, rankingi, zestawienia, informacje o usługach finansowych, omówienie haczyków w promocjach oferowanych przez banki, SKOK-i, fundusze inwestycyjne

Getin Bank przedłuża promocję na koncie oszczędnościowym

maciejka51

W czwartek (16 listopada) Getin Bank uruchomi kolejną edycję oferty specjalnej, w ramach której nowi klienci i ci spośród starych, którzy wpłacą nowe środki, mogą zagwarantować sobie na cztery miesiące stawkę 2,7 proc. na rachunku oszczędnościowym.

Dobra wiadomość dla oszczędzających. Jutro (15 listopada) jest ostatni dzień, w którym można przystąpić do promocji „Na nowe środki” Getin Banku, polegającej na naliczaniu podwyższonego oprocentowania na koncie oszczędnościowym. Jak dowiedział się blog Obiektywnie o Finansach, oferta zostanie przedłużona (ale nie dla wszystkich).

 

>>chcę otworzyć konto oszczędnościowe na 2,7% w Getin Banku<<

 

Konto oszczędnościowe na 2,7 proc. z gwarancją

 

Konto oszczędnościowe Na nowe środki w Getin Banku na 2,7 proc.Najważniejsze zasady nie zmienią się. Oznacza to, że nowym klientom otwierającym ROR (więcej o nim) i tym spośród starych, którzy zapewnią nowe środki do 200 tys. zł, będzie przysługiwać podwyższona stawka 2,7 proc. przez cztery miesiące (122 dni) od dnia otwarcia rachunku/wpływu nowych środków będących nadwyżką względem salda początkowego.

Dniem wyliczania salda początkowego będzie 13 listopada. Przy jego wyliczaniu instytucja kierowana przez Artura Klimczaka pod uwagę brać będzie stan środków na produktach depozytowych. W szczególności chodzi o: lokaty, rachunki oszczędnościowe, rachunki przejściowe służące do zakładania lokat oraz indywidualne konto emerytalne.

Oferta będzie ważna do 17 grudnia. Będzie to ostatni dzień, w którym będzie można zagwarantować sobie podwyższone oprocentowanie.

Uwaga! W promocji nie mogą wziąć udziału uczestnicy poprzednich edycji. Chodzi o klientów, którym w okresie od 16 listopada do 17 grudnia podmiot kontrolowany przez Leszka Czarneckiego przestanie naliczać wyższe odsetki uzyskane w poprzednich odsłonach oferty specjalnej.

Ne można mieć dwóch promocji naraz ani środków objętych promocyjnym oprocentowaniem w momencie badania salda – tłumaczy Artur Newecki z Getin Banku.

 

>>chcę otworzyć konto oszczędnościowe na 2,7% w Getin Banku<<

 

Wysoki procent dla dużej kwoty

 

Standardowe oprocentowanie konta oszczędnościowego Getin Banku wahaKonta oszczędnościowe z dużym saldem się od 1 do 1,4 proc. w skali roku i zależy od salda (przy 200 tys. zł jest to 1,2 proc.). Dla aktywnych klientów, czyli zapewniających wpływ na ROR min. 1 tys. zł, wydających kartą min. 300 zł i po wyrażeniu zgód marketingowych, jest to 1,25-1,65 proc.

Przypomnijmy też, że posiadacz konta oszczędnościowego Getin Banku może raz w miesiącu wypłacić pieniądze bez prowizji. Za każdy kolejny transfer zapłaci 9 zł.

Rachunek Getin Banku zajmuje obecnie czwarte miejsce w rankingu kont oszczędnościowych. Co prawda kilka innych podmiotów z tego zestawienia płaci klientom więcej za oszczędności, ale żaden nie umożliwia zdeponowania tak dużej kwoty (200 tys. zł) przy tak atrakcyjnej stopie procentowej.

U konkurentów można ulokować na 2,5 proc. maksymalnie 150 tys. zł. Taki limit wpłat przewiduje BGŻ Optima. Po 100 tys. zł, także na 2,5 proc., przyjmą Bank Millennium, Alior Bank i Deutsche Bank.

 

>>chcę otworzyć konto oszczędnościowe na 2,7% w Getin Banku<<

 


Maciej Kusznierewicz

© Obiektywnie o Finansach
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci