', 'auto'); ga('send', 'pageview');
Menu

Obiektywnie o Finansach

Ciekawe wiadomości z branży finansowej, newsy, analizy, rankingi, zestawienia, informacje o usługach finansowych, omówienie haczyków w promocjach oferowanych przez banki, SKOK-i, fundusze inwestycyjne

Orange Finanse podnosi oprocentowanie konta oszczędnościowego

maciejka51

W ramach nowej promocji pomarańczowy telebank zwiększy stawkę na rachunku oszczędnościowym do 3,6 proc. w skali roku. Zmiany obejmą tylko nowych klientów.

 

Jak dowiedział się blog Obiektywnie o Finansach, jutro (18 sierpnia) formalnie rusza nowa edycja oferty specjalnej Orange Finanse. Polega ona m.in. na czasowym podwyższeniu oprocentowania środków na koncie oszczędnościowym oraz dwuletniej gwarancji niezmienności opłat za konto osobiste i pozostałe podstawowe usługi finansowe.

 

Najwyżej oprocentowane konto oszczędnościowe

 

Konto oszczędnościowe w Orange FinanseW ramach jesienno-zimowej edycji promocji „Dobry Start z Orange Finanse” stawka na rachunku oszczędnościowym wynosić będzie 3,6 proc. przez pół roku od jego otwarcia. To o 0,1 pkt proc. więcej niż dotąd.

Pamiętajmy jednak, że wysoki kupon obejmuje tylko środki do 10 tys. zł. Nadwyżka pracuje w tempie 0,5-1 proc. w zależności od zgromadzonego salda, przy czym pierwszy próg to aż 50 tys. zł. Tyle samo wynosi standardowe oprocentowanie po upływie półrocznego okresu promocyjnego.

Od początku 2016 r. konto oszczędnościowe w Orange Finanse oferuje najwyższe odsetki na rynku. Pomarańczowy telebank nalicza je po spełnieniu kilku warunków, które nie zmieniły się w porównaniu do poprzednich edycji. Chodzi o:

  • status nowego klienta,
  • status klienta Orange, np. korzystanie z usług głosowych lub/i internetu mobilnego w ramach abonamentu albo w formule przedpłaconej (pre-paid),
  • otwarcie ROR-u (na szczęście jest on bezwarunkowo darmowy, tak samo jak karta, bankomaty w kraju i przelewy internetowe),
  • wyrażenie zgód marketingowych,
  • wykonywanie płatności kartą na min. 300 zł w miesiącu.

Osoba otwierająca konto osobiste w Orange Finanse ma 60 dni na przystąpienie do oferty specjalnej, która obowiązuje do 1 lutego 2018 r. Może to zrobić poprzez serwis transakcyjny albo infolinię.

 


Maciej Kusznierewicz

© Obiektywnie o Finansach
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci