', 'auto'); ga('send', 'pageview');
Menu

Obiektywnie o Finansach

Ciekawe wiadomości z branży finansowej, newsy, analizy, rankingi, zestawienia, informacje o usługach finansowych, omówienie haczyków w promocjach oferowanych przez banki, SKOK-i, fundusze inwestycyjne

Ciekawa promocja konta firmowego w mBanku

maciejka51

100 zł za założenie rachunku po wykonaniu pierwszego przelewu do ZUS oraz zwolnienie z podstawowych opłat przez dwa lata i 150 zł od wydawcy portalu Bankier.pl – to największe zalety oferty specjalnej mBanku skierowanej do nowych klientów będących przedsiębiorcami.

 

Z końcem roku mBank zakończył promocję skierowaną do właścicieli firm ze stażem krótszym niż rok. Mniej więcej w tym samym czasie uruchomił on ofertę specjalną adresowaną do przedsiębiorców działających dłużej. Chodzi o „100 zł na ZUS z mBiznes konto Standard”. A wydawca portalu Bankier.pl, w zamian za wykonanie jednej płatności kartą lub jednego przelewu wychodzącego, dorzuca do tego 150 zł.

 

Bezwarunkowy brak opłat za konto, kartę i przelewy

 

W jej ramach klient, który do końca lutego otworzy rachunek firmowy mBiznesPromocja konto Standard i w ciągu 30 dni od tego faktu wykona z niego przelew do ZUS na min. 250 zł, otrzyma premię w wysokości 100 zł. Drugi bonus to bezwarunkowe zwolnienie z opłat na dwa lata za:

  • prowadzenie konta (normalnie 9 zł/mc, chyba że wykona się przelew do ZUS),
  • wydanie i obsługę karty (normalnie 5 zł/mc, chyba że wykona się nią operacje bezgotówkowe na 500 zł/mc),
  • standardowe, krajowe przelewy internetowe (normalnie 1,5 zł/szt.)

 

<<chcę otworzyć mBiznes konto Standard i zgarnąć 100 zł>>

 

Połowa bankomatów za darmo

 

Jeśli chodzi o bankomaty, to klienci firmowi mBanku w standardzie mogą bez prowizji pobierać gotówkę z maszyn własnych Euronetu, Planet Cash, BZ WBK. Łącznie to 11148 urządzeń, czyli połowa istniejących w Polsce. Koszt operacji w pozostałych bankomatach to 3 proc., min. 5 zł. Promocja niczego tu nie zmienia. Podobnie jest z wpłatomatami własnymi i Euronetu.

Należy jednak mieć na uwadze, że od 1 lutego wypłaty z dowolnej maszyny, opiewające na mniej niż 100 zł są obciążane prowizją w wysokości 1,3 zł.

Ponadto wszyscy posiadacze mBiznes konta Standard nie płacą za polecenia zapłaty i zlecenia stałe. Natomiast wypłaty i wpłaty gotówkowe w kasie obciążane są prowizją w wysokości 0,5 proc., min. 9 zł.

 

Umowa bez cyrografu

 

Poza osobami fizycznymi prowadzącymi jednoosobową działalność gospodarczą z oferty specjalnej mogą skorzystać: spółki cywilne, spółki jawne, spółki partnerskie, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, fundacje, stowarzyszenia i spółdzielnie. Premia zostanie wypłacona do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym otwarto konto firmowe.

Instytucja kierowana przez Cezarego Stypułkowskiego nie wyznacza minimalnego okresu, na jaki trzeba zawrzeć umowę. Oznacza to, że po otrzymaniu bonusu albo po upływie dwóch lat od otwarcia konta można je zamknąć bez żadnych konsekwencji.

Uwaga! Promocja trwa do 31 marca i przeznaczona jest dla nowych klientów firmowych. Chodzi o podmioty, których NIP nie widniał w bazie mBanku przed 28 lutego 2017 r.

 

<<chcę otworzyć mBiznes konto Standard i zgarnąć 100 zł>>

 


Maciej Kusznierewicz

© Obiektywnie o Finansach
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci